Vchodové dvere udávajú tón

Ak chcete, aby váš dom mal skvelý prvý dojem, namaľujte dvere zábavným farebným, moderným alebo lesklým odtieňom. Napríklad taká červená je farba šťastia v mnohých kultúrach a určite sa bude páčiť aj vám a vašim návštevníkom.

Vchodové dvere udávajú tón

Vchodové dvere udávajú tón

Červené dvere v minulosti tak mohli znamenať „Vitajte“ pre unavených cestovateľov a to napríklad v takých začiatkoch Spojených štátov. Pri cirkvách to predstavuje bezpečné útočisko. Dve ďalšie odtiene získavajú priazeň, sú to oranžová a žltá, aj na týmito farbami sa odporúčame zamyslieť. Obe farby sú spojené s radosťou a teplom. Taktom by sa dalo pokračovať aj o ďalších farbách, ak však nechcete nič „kričiace“, môžete siahnuť po moderných farbách alebo skombinovať viacero decentných farieb alebo podobne dobre fungujú lesklé farby.

Či už máte interiér alebo exteriér v modernom štýle alebo v klasickom, to je jedno, originálne vchodové dvere sa hodia do každého príbytku. Dvere udávajú tón, práve tie si dobre všimne každá návšteva, preto im nezabudnite venovať dostatočnú pozornosť. Toto určite oceníte aj vy.