Vidadomy a Zumadesign

Zariadenie interiéru nového bývania je jedna z najdôležitejších vecí ktoré pri sťahovaní sa do bytu alebo rodinného domu musíme zvládnuť. Môže to byť nočná mora, ale tak isto to môže byť veľmi príjemné a kreatívne obdobie. Je dôležité ako sa k tomu postavíme.

Vidadomy a Zumadesign

Vidadomy a Zumadesign (Foto: zumadesign.sk)

Existujú v princípe dve možnosti. Buď to že si najmeme profesionálneho interiérového dizajnéra ktorý spraví všetku prácu za nás, alebo sa do toho pustíme sami. Závisí to od viacerých faktorov ako napríklad čas ktorý na to môžeme vyhradiť alebo samotný záujem o takúto kreatívnu činnosť. Samotná výstavba rodinného domu dá zabrať takže by sme k tomu mali pristupovať už s nejakými skúsenosťami. Jednou z najľahších ciest ktorú si môžeme vybrať je cesta inšpirácie.

Existuje veľa lepšie alebo menej dobre spracovaných web stránok s nábytkom a interiérovými doplnkami. Kvalitným a prehľadným internetovým obchodom je aj www.zumadesign.sk Tento eshop ponúka najčastejšie typy nábytku ako sú stoly, stoličky alebo kreslá. Samozrejmosťou a jedným z obľúbených typov sú aj designové sedacie súpravy. Vlastne celá ponuka tohto obchodu je ladená dizajnovo. Nájdeme tu viaceré svetové značky ako Dutch Bone prípadne Zuiver. Inšpirovať sa tiež môžete na dnešnú dobu v modernom škandinávskom nábytku. Svoj nový interiér následne ešte doplníte svietidlami a kobercami. Navštívte web a presvedčte sa sami o nových trendoch v zariaďovaní interiérov.

Text: PR