Zdravý domov s dobrým tepelným čerpadlom

Každý z nás sa snaží o to, aby bolo jeho bývanie charakterizované tými najideálnejšími podmienkami, ktoré sa dajú dosiahnuť len s pomocou dobre vybraných zariadení s tými najnovšími technológiami.

Zdravý domov s dobrým tepelným čerpadlom

Zdravý domov s dobrým tepelným čerpadlom (Foto: euronom.sk)

V tomto chladnejšom období je pre nás dôležité udržať v interiéri optimálnu tepelnú zotrvačnosť, ktorá nebude vplývať na naše zdravie negatívne. Jedným z riešení je inštalácia tepelného čerpadla, ktoré sa postará o zaistenie celého vykurovacieho a chladiaceho systému vo vašom interiéri.

Tieto tepelné jednotky, sú tiež známe ako klimatizačné systémy s tepelným čerpadlom, ktoré využíva dostupné zdroje výhodnej energie. Nájdete ich v ponuke Euronomu, spoločnosti, ktorá vyvinula jedno z najkomplexnejších riešení kúrenia a chladenia. Vďaka nim a vysoko vyvinutému vybaveniu, môžete udržať svoj domov a možno aj obchod v tých najlepších podmienkach.

Ich obľuba rastie vďaka stále viac rastúcemu povedomiu o účinnosti, efektívnosti a pomere k hodnote.

Tepelné čerpadlá, ktoré využijete 365 dní v roku

Bez ohľadu na to, aké počasie vonku panuje, môžete vy a vaša rodina relaxovať v pohodlí a každý deň v roku pri zvolenej teplote.

Studené, vlhké a zle ventilované domy sú nielen nepohodlné, ale patria k hlavnými príčinám kondenzácie, plesní, spór vo vzduchu a roztočov. Tieto vytvárajú všeobecne nezdravé prostredie a môžu zhoršiť širokú škálu bežných zdravotných stavov a ochorení, ako sú:

  • astma a alergie
  • bronchitída a respiračné ťažkosti
  • vírusové choroby
  • artritída a reumatizmus
  • a poruchy kože

Tepelné čerpadlá pomáhajú predchádzať a zmierňovať tieto účinky ovládaním klímy. Zaisťujú nie len teplo a chlad, postarajú sa zároveň aj o čisté cirkulovanie zdravého vzduchu, ktorý dýchate.

Text: PR