4 návody, ako uterák zložiť do tvaru zvieratka

Krásne a milé, toto každá vaša návšteva rozhodne ocení. Naučíme vás, ako zložiť uterák skutočne oku lahodiac, presne tak to robia len v tých najluxusnejších hoteloch sveta. My sme sa na to rozhodli pozrieť bližšie a vyberáme pre vás tie najlepšie návody ako na to, stačí pozorne sledovať.

4 návody, ako uterák zložiť do tvaru zvieratka

4 návody, ako uterák zložiť do tvaru zvieratka

Návod krok za krokom

Je to jednoduché, kreatívne, milé a pritom ich spravíte raz dva. Stačí sa držať návodu krok za krokom. Lepšie je všetko rovno vidieť, ako o tom len čítať, preto je tu rovno video, ako na to. Sledujte pozorne a pozrite sa na návod, ako uterák zložiť do tvaru zvieratka, čo môžete vidieť len v tých najluxusnejších hoteloch sveta. Vďaka týmto návodom si to môžete vytvoriť aj doma, je to naozaj jednoduché.

Záverom už len toľko, prečo by ste to mali skúsiť aj vy. Krásne a milé, toto každá vaša návšteva rozhodne ocení. Tak schválne, toto ocení každá vaša návšteva. Ak ostávajú na noc, nezabudnite aj na ustlanie postele ako v tých najluxusnejších hoteloch sveta, o čom sme písali už minule. Máte aj ďalšie tipy? Napíšte nám a my o tom pripravíme ďalší článok.

VIDEO: 4 návody, ako uterák zložiť do tvaru zvieratka

Ak vám to nejde, ako vo videu, chyba môže byť v uterákoch. Ideálne sú tie, ktoré obsahujú 100% bavlny a hrubšie sú určite vhodnejšie. Na 4Home je výber viac ako dobrý, ak využite aj zľavové kódy 4Home.sk s obľúbeného webu http://www.zlavove-kody.sk/, môžete ušetriť aj desiatky eur pri každom nákupe cez internet.

Foto: zdroj YouTube