Luxusný domov za každú cenu? Postačí vám jedna jediná vec

Dokonalý luxus za férovú cenu. To je heslo viacerých spoločností, ktoré sa špecializujú na dizajn interiéru a exteriéru. Bez ohľadu na to, akým spôsobom to robia a čo k tomu využívajú sa nie vždy podarí dosiahnuť výsledný efekt. Skúsenosti vás potom môžu odradiť od ďalšej investície do niečoho, čomu príliš neveríte.

Luxusný domov za každú cenu? Postačí vám jedna jediná vec

Luxusný domov za každú cenu? Postačí vám jedna jediná vec (Foto: travert.sk)

Overená kvalita luxusného obkladu

Už ste počuli o travertíne? Zrejme každý jeden z vás áno, pretože to nie je novinka, ktorá by potrebovala príliš veľa reklamy. Z času na čas sa ale odporúča pripomenúť ľuďom niektoré z výhodných vlastností tých materiálov, ktoré veľmi rýchlo a na dlhú dobu dokážu urobiť z vášho domova dokonalé sídlo, hodné konkurencie vysokopostavených ľudí. Preto sme sa vám rozhodli predstaviť travertín a pripomenúť jeho najväčšie výhody, ktoré môžete naplno využívať vo svojom dome aj vy.

Travertín je dostupný

Travertín nebol v minulosti tak dostupným materiálom a aj z tohto dôvodu, ho dnes môžeme vidieť v administratívnych budovách, verejných sídlach významných politikov a inštitúciách, ktorých finančný obrat nie je zrovna malý.
Dnes ho môžete mať aj vy a za prijateľnú cenu. Kde získate travertínovú dlažbu? Stačí si ju objednať cez internet.

Dokonalá inšpirácia

Na začiatok si prečítajte všetky dôležité informácie o tomto vzácnom zdroji povrchového obkladu a poprípade sa nechajte inšpirovať. Už ste niekedy počuli o vile Tugendhat? Tento český skvost je dielom nemeckého architekta Ludviga Meiseho van der Rohe, ktorý vypracoval v roku 1928 návrh moderného domu. Táto vila je dnes zrekonštruovaná a možno by nebolo na škodu, aby ste si urobili malý výlet do Brna a navštívili tento architektonický skvost.
Travertín je jeho neoddeliteľnou súčasťou a aj na dnešné pomery je vila charakterizovaná ako moderná stavba bez konkurencie. Podobne alebo sebe vlastným originálnym spôsobom si môžete svoj domov zariadiť aj vy. Je to skutočne dobrý tip, v ktorom sa spája estetika a funkčnosť.

Text: PR