Ako zariadiť predsieň, aby bol v nej priestor čo najviac využitý?

Každú miestnosť by ste sa mali snažiť zariadiť tak, aby ste z nej vyťažili čo najviac. Obývačku, kuchyňu aj spálňu. A čo taká predsieň? Aké kusy nábytku si do nej zaobstarať a čo len zbytočne zaberá miesto? V dnešnom článku nájdete všetky informácie o tom, ako si zariadiť predsieň, aby bola praktická a mohli ste si tam uložiť všetko, čo potrebujete.

Ako zariadiť predsieň, aby bol v nej priestor čo najviac využitý? (Foto: pixabay.com)

Tvorí prvý dojem

Predsieň je presne tá miestnosť, ktorá vytvorí prvý dojem u hostí o celom vašom dome a jeho údržbe. V prvom rade by mal už na prvý pohľad vyzerať tento priestor upratane, čisto a zorganizovane. Vždy sa uistite, že máte dostatok miesta na to, aby si tam mohli aj hostia uložiť svoje veci. Pre vaše veci by malo byť v predsieni dostatok úložného priestoru – vešiaky, poličky, vstavané skrine, skrinka na topánky a pod.

Aj keď existujú rôzne materiály, ktoré sú v nábytkárstve čoraz populárnejšie, nábytok z dreva je predsa len najlepšia voľba. Drevo je prírodný materiál, je na dotyk príjemné ako v lete, tak aj v zime. Na výber máte množstvo ponúk, vybrať si môžete to, čo najlepšie „zapadne“ do vašej predsiene.

Čo by tam nemalo chýbať

Základom celej predsiene by mala byť vešiaková stena alebo samostatný vešiak na kabáty a bundy. Ak chcete dosiahnuť vizuálne čistý priestor, tak siahnite po uzavretých vešiakových systémoch. Spolu s týmto prvkom by tam nemalo chýbať ani dostatočne veľké zrkadlo. Vďaka nemu sa ešte poslednýkrát skontrolujete predtým, než odídete z domu.

Nezabúdajte aj na úložné miesto pre veci, ktoré sú sezónne a je potrebné ich dobre uskladniť. Poslednou časťou, ktorá je nevyhnutná pre predsieň je miesto na sedenie. Keď sa obúvate, keď na niekoho čakáte alebo si potrebujete niečo odložiť, miesto na sedenie je vždy užitočné. Klíma do bytu? Môžete sa zamyslieť nad vhodným umiestnením aj v predsieni.

Ak hľadáte lacné, ale efektné riešenie. Širokú ponuku má eshop Merkury Market. Využite aj Merkury Market zľavový kód alebo inú výhodu a nakúpte online výhodnejšie!